Všeobecné obchodní podmínky www.udrzbapodlahy.cz

 

ÚVODNÍ USTANOVENÍ

Tyto všeobecné obchodní podmínky upravují způsob realizace dodávek zboží objednaného prostřednictvím internetového obchodu www.udrzbapodlahy.cz  a vztah mezi smluvními stranami - provozovatelem internetových stránek firmou BOMA PARKET s.r.o., Radlická 960/45, 150 00  Praha 5, IČO: 26496062, DIČ: CZ26496062 (provozovna Nad Vršovskou horou 88/4, 101 00  Praha 10) dále „prodávající“ na straně jedné a zákazníka – dále „kupující“ na straně druhé.

PŘEDMĚT PLNĚNÍ

Předmětem plnění těchto všeobecných obchodních podmínek je přijímání objednávek prostřednictvím webových stránek www.udrzbapodlahy.cz a realizace dodávek zboží závazně objednaného „kupujícím“.

ZPŮSOB OBJEDNÁNÍ

Po výběru zboží, vyplnění kontaktních údajů (pokud není „kupující“ registrován) a odeslání objednávky se elektronická objednávka stává oboustranně závazná v okamžiku, kdy rovněž elektronicky (prostřednictvím e-mailu) potvrdí „prodávající“ její přijetí a to na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce nebo při registraci. Toto zboží bude dodáno dle dále uvedených dodacích podmínek.

CENY ZA ZBOŽÍ

Ceny za zboží a služby uváděné v tomto internetovém obchodě jsou vždy aktuální a platné v době odeslání objednávky. Ceny jsou uváděny včetně DPH za příslušené balení / službu.

Akční ceny platí do vyprodání zásob nebo dle časového období uváděného přímo u výrobku.

Běžná maloobchodní cena znamená výrobcem / dodavatelem doporučenou prodejní cenu.

DODACÍ PODMÍNKY, OSOBNÍ ODBĚR

  1. Zaslání přepravní službou DPD – ČR: Objednané zboží je expedováno během 1-2 následujících pracovních dní od potvrzení objednávky, s výhradou zboží, které je na objednávku nebo je momentálně doprodáno. O aktuální skladové dostupnosti je zákazník informován u každé objednávané položky, případné odchylky jsou konzultovány se zákazníkem e-mailem nebo telefonicky. U doprodaného zboží je případně nabídnuta adekvátní alternativa splňující účinky původně objednaného výrobku.
  2. Osobní odběr: Zboží je připraveno k osobnímu odběru od následujícího pracovního dne, po odeslání potvrzení objednávky, na provozovně Bohdalec – BOMA PARKET s.r.o, Nad Vršovskou horou 88/4,    Praha 10, v pracovní době 7:30 – 16.30hodin, pondělí – pátek (mimo státní svátky). Při osobním odběru se musí „kupující“ prokázat potvrzením objednávky nebo znát její variabilní symbol.

POŠTOVNÉ, BALNÉ (ODBYTOVÉ NÁKLADY), PŘEPRAVNÍ NÁKLADY

Přepravní společnost DPD + platba dobírkou – 160Kč bez DPH / 193,60Kč vč.DPH 21%

PLATBA ZA OBJEDNANÉ ZBOŽÍ

  1. Převodem na bankovní účet: Před odesláním zboží bude „kupujícímu“ zaslán e-mail s potvrzením objednávky a číslem účtu, variabilním symbolem platby a částkou za objednávku v Kč. Po připsání účtované částky na účet „prodávajícího“ bude „kupujícímu“ zasláno zboží přepravní společností DPD na adresu, která byla uvedena v kontaktních údajích při registraci/při objednávce. Bankovní účet „prodávajícího“  - BOMA PARKET s.r.o. 27-3473620297/0100 vedený u KB a.s.
  2. Dobírkou: Platba bude uskutečněna, s příslušným poplatkem za platbu dobírkou, v hotovosti nebo platební kartou přepravní společnosti DPD při převzetí objednaného zboží. Platba platební kartou je nutná uvést v objednávce do poznámky
  3. Hotově nebo platební kartou: Možnost platby při osobním odběru zboží na provozovně Bohdalec, Nad Vršovskou horou 88/4, Praha 10 nebo na některém z výdejních míst společnosti DPD.

ODSTOUPENÍ

„Kupující“ má právo odstoupit od objednávky ve lhůtě 14dní. Lhůta počíná běžet dnem převzetí objednaného zboží „kupujícím“. Odstoupení je nutné podat bez zbytečného odkladu písemně na e-mailovou adresu info@bomaparket.cz a v uvedené lhůtě čtrnácti dní odeslat nebo osobně předat (viz níže „Reklamační adresa“) úplné, nepoškozené a čisté zboží, ve stavu a v hodnotě, v jakém zboží „kupující“ převzal, spolu s kopií prodejního dokladu. Náklady poštovného při vrácení jsou „kupujícímu“ dobropisovány spolu s hodnotou vráceného zboží a to bezodkladně na bankovní účet nebo adresu uvedenou v písemném odstoupení od smlouvy, nejdéle však do čtrnácti dní od vrácení zboží.

Vrácené zboží odeslané „kupujícím“ „prodávajícímu“ na dobírku nebude přijato a bude vráceno zpět, z důvodu nemožnosti kontroly celistvosti obsahu a ceny.

Pro vrácení zásilky lze využít zpětnou službu přepravní společnosti dpd na www.dpd.cz

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

Záruční podmínky na zboží se řídí příslušnými právními předpisy ČR platnými v době uzavření objednávky. Záruční doba počíná dnem převzetí zboží „kupujícím“. Jako záruční list slouží prodejní doklad – faktura vystavená „prodávajícím“ při prodeji.

Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, nevztahuje se tedy na vady způsobené nesprávným použitím výrobku, nesprávnou manipulací a skladováním a nesprávným udržováním a praním.

POSTUP PŘI REKLAMACI ZBOŽÍ

Při zjištění vady na výrobku odešle nebo osobně předá „kupující“ „prodávajícímu“ zboží na níže uvedenou reklamační adresu v originálním obalu tak, aby při přepravě nemohlo dojít k jeho poškození nebo zničení. Součástí reklamace musí být písemné sdělení důvodu reklamace. Na základě těchto informací bude posouzen a stanoven další postup při vyřizování reklamace.

V případě, že bude reklamace dodavatelem zboží shledána jako oprávněná - závadu „prodávající“ odstraní, příp. vymění vadné zboží za nový kus a nové zboží odešle zpět na adresu „kupujícího“ případně ho po předchozí dohodě vyzve k osobnímu odběru, nebo vrátí částku zaplacenou za objednané zboží bezodkladně po vyřízení reklamace. Oprávněná reklamace bude vyřízena v zákonem stanovené lhůtě. V případě nároku na vrácení peněz bude „kupujícího“ kontaktovat osoba pověřená vyřizováním reklamací, která s ním domluví způsob platby (převodem, složenkou). Reklamované zboží není možné zasílat na dobírku.

Reklamační adresa

BOMA PARKET s.r.o.

Nad Vršovskou horou 88/4

101 00  Praha 10

tel. CR: +420 272 660 732

e-mail: info@bomaparket.cz

 

BEZPEČNOST A OCHRANA OSOBNÍCH DAT

„Prodávající“ prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění objednávky, případným marketingovým akcím „prodávajícího“ a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetím osobám apod. s výjimkou situace související se zajištěním přepravy objednaného zboží. Osobní údaje „kupujícího“, které jsou poskytnuty „prodávajícímu“ za účelem splnění objednávky jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem  č.101/2000Sb., o ochraně osobních údajů, v platném a účinném znění.

„Kupující“ dává prodávajícímu svůj souhlas ke shromažďování a zpracování těchto osobních údajů pro účely splnění předmětu objednávky a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním zaslaným na adresu BOMA PARKET s.r.o., Nad Vršovskou horou 88/4, 101 00  Praha 10 nebo elektronicky na e-mailovou adresu info@bomaparket.cz. Na základě tohoto vyjádření budou osobní údaje „kupujícího“ z databáze bez odkladu vymazány.

„Kupující“ má právo přístupu ke svým osobním údajům na webových stránkách www.udrzbapodlahy.cz a právo na jejich opravu prostřednictvím své registrace a vstupnímu heslu, které při registraci zvolil.

 

ZÁVĚREČNÉ USTANOVENÍ

Tyto Všeobecné podmínky jsou platné a účinné od 14. 7. 2014.

Údržba dřevěné podlahy || Údržba laminátové podlahy || Údržba venkovní podlahy || Terasy || Půjčovna brusek a strojů na čištění podlah


Stavební mechanizace | Podlahy | Obchodní centra | Tisk | Managerské pozice | Lité podlahy | Sport a sportovište | Webdesign | Pension a Restaurace | Akvarijní ryby | Veterina Praha | Ubytování Živohošť |
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.