Pronájem profesionálního stroje na čištění podlah BONA DEEP CLEANER

Bona hloubkový čistící systém

Bona Power Scrubber je čistící stroj se 2 rotačními kartáči, které čistí podlahu do hloubky aniž by ji poškrábal a zároveň saje použitou znečištěnou vodu zpět. Jeho použití se dá svoji jednoduchostí srovnat s používáním standartního vysavače. Stroj je vhodný jak pro úklid laminátových, dřevěných podlah - lakovaných i olejovaných, PVC, tak pro čištění venkovních terasových prken. Díky použití tohoto stroje oddálíte náklady na generální renovaci vaší podlahy - pouze použijete čistící prostředek Bona Deep Clean Solution, který rozpustí odolné nečistoty a skvrny, v daném poměru k uklízené podlahovině a po zaschnutí nanesete vhodný polish, olej/vosk nebo podlahu nalakujete.

 Denní      1.815-Kč

 Víkend     3.630,-Kč

 Kauce     10.000,-Kč

 Cena za Bona Deep Clean Solution (5l):  180,-Kč/l bez DPH / 1.080,-Kč/bal. vč.DPH

 

   

BRUSKY - Doba pronájmu brusek a úhrada:

Denní  půjčovné bruska je zapůjčena zpravidla ráno po 8.00hod a vrácena do půl hodiny před zavírací dobou příslušené půjčovny nebo následující den ráno do 8:30 - dle dohody při zapůjčení.


Víkendové půjčovné - bruska je zapůjčena v pátek odpoledne a vrácena v pondělí ráno do 8:30 - dle dohody.

Při zapůjčení brusky je složena kauce příslušná pro danou brusku, úhrada za pronájem a spotřebovaný materiál se provádí po vrácení brusky ze složené kauce.

Pro sepsání příslušné smlouvy o zapůjčení stroje prosíme předložit:

soukromá osoba - dva doklady totožnosti (občanský průkaz, pas, řidičský průkaz)

firma - objednávku s uvedením jména pracovníka, který bude brusku přebírat a kopii živnostenského listu nebo výpisu z obchodního rejstříku. Pracovník musí při převzetí předložit občanský průkaz nebo pas.

Brusivo:

Protože nelze přesně určit množství brusiva potřebného pro danou práci, můžete využít naší nabídky a zapůjčit si po úhradě příslušné zálohy 1.000,- - 2.000,-Kč předpokládané množství brusiva. Nepoužité - nepoškozené a čisté brusivo se vrací spolu se zapůjčeným strojem a skutečně spotřebované množství se vyúčtuje spolu s půjčovným.

Ceník pronájmu brusek:

Ceny uvedené níže jsou v Kč, včetně DPH 21%.


Brusky a příslušenství, které si máte možnost zapůjčit:


Válcová bruska na podlahy (Bona Belt, Lägler Hummel, Bona Flexidrum, Bona Midi)

Např.:

bruska Bona Belt (viz foto) je určena k úpravě malých i velkých ploch. Vedle příslovečné hospodárnosti a kvality dosahované optimálním výkonem, stojí též za zmínku časově nenáročná výměna brusného pásu. Agresivita brusného válce a vysoký brusný výkon je dosažen speciálním profilováním tlustého pryžového obložení. Belt je pásová bruska určená převážně na broušení parket a dřevěných podlah. Stroj je vybaven motorem 220 V / 2,3 kW (1-fázový), hmotnost stroje - 78kg.

 

denní   840,-
víkend   1.500,-
kauce   8.000,-
   

Okrajová bruska na podlahy (Bona Viking, Lägler Flip)

Např.:

bruska Bona Viking (viz foto) je ideální bruska na okraje pro broušení všech okrajových oblastí bez přídavných prvků. Tento stroj má integrované pracovní osvětlení, které umožňuje osvětlit plochu v oblastech stěn a rohů místností, takže jsou zaručeny optické předpoklady pro bezpřechodový brus.

denní   415,-
víkend   798,-
kauce   3.000,-
   

Talířová - rotační podlahová bruska (Maxima, Suma, Suma Plus)

Např.:

bruska Maxima (viz foto)je mnohoúčelová talířová bruska, která je určena jak pro přebroušení podkladů před pokládkou podlahových krytin, tak k broušení masivních podlah či mezibroušení laku u dřevěných podlah, k olejování dřevěných podlah a také k čištění pvc, dlažeb či dřevěných podlah. K těmto účelům slouží měnitelná sada unašečů - v naší nabídce na smirkový papír nebo pod pad.

Motor 220 V / 1,6 kW, hmotnost stroje - 50kg.

denní   560,-
víkend   1.120,-
kauce   5.000,-
   

Trio - tříkotoučová podlahová bruska (Lägler Trio)

Tříkotoučová bruska Trio je určena pro jemné broušení dřevěných masivních, dřevěných vícevrstvých a korkových podlah. Může být také použita pro nanášení hustých ošetřovacích a čistících prostředků nebo k leštění podlah.

Bruska pracuje s třemi brusnými talíři, pružně uloženými v gumových ložiscích na otočné objímce. Na podvozku je umístěn odlučovač prachu, který je pružnou hadicí spojený s odsávacím zařízením brusné jednotky. Prach se odděluje systémem hrubých filtrů a zachytává do igelitového prachového sáčku.

220V / 1,8kW, celková hmotnost stroje - 78kg

 

denní   1.450,-
víkend   2.800,-
kauce   20.000,-
   

 

 

DCS odsávání pro podlahové brusky (Bona)

Bona Dust Care je kompletní systém umožňující udržet prach pod kontrolou. Renovace parket s Dust Care je díky tomu bezstarostná již od počátku. Zájemci o renovaci parket a dřevěných podlah v bytech také nepřijdou zkrátka, protože společnost Bona na ně neustále myslí a připravila pro ně systém Bona Dust Care Single, který dosáhne do jinak těžce dosažitelných prostor. Systém Bona Dust Care Single je zcela nová přenosná jednotka Dust Care určená pro brusky vyvinuté speciálně pro dodavatele podlah pracující v bytových domech, rodinných domech a jiných veřejných budovách či prostorách. Jedná se o unikátní stroj pro bezprašné broušení, který je mnohem výkonnější než běžné vysavače. Tento stroj lze použít v prostředích vyžadujících vysokou čistotu jako jsou historické památky, galerie, autosalony apod. 

Systém shromažďování prachu je uzavřený, to znamená, že při výměně pytlů prach neuniká do vzduchu. Přenosný vysavač lze zakoupit nebo pronajmout. Snadno se připojuje k veškerým brusným strojům Bona Belt, Belt Plus, Flexi Drum, Buffer nebo Edge či Mini Edge. Bona je stále jediným poskytovatelem této nové technologie. Na zařízení Ermator je podána patentová přihláška na technologii označovanou jako dvoustupňový cyklon.

 Denní       790,-Kč

 Víkend     1.210,-Kč

 Kauce       8.000,-Kč

 

   

 

 

Údržba dřevěné podlahy || Údržba laminátové podlahy || Údržba venkovní podlahy || Terasy || Půjčovna brusek a strojů na čištění podlah


Stavební mechanizace | Podlahy | Obchodní centra | Tisk | Managerské pozice | Lité podlahy | Sport a sportovište | Webdesign | Pension a Restaurace | Akvarijní ryby | Veterina Praha | Ubytování Živohošť |
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.