Bona Čistič na parkety - 1 l
search
  • Bona Čistič na parkety - 1 l

Bona Čistič na parkety - 1 l

340,35 Kč
S DPH
Bona Čistič na parkety - 1 l
Počet
Skladem

  Možnosti platby

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Možnosti dopravy

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Bona Čistič na parkety je koncentrovaný, lehce alkalický čistící přípravek, specifikovaný pro čištění lakovaných dřevěných, korkových, voskovaných a olejovaných podlah. Usnadňuje jak normální denní čištění, tak i čištění silně znečištěných podlah bez toho, že by byl z povrchu odstraněn buď Bona Polish nebo Bona Leštěnka na parkety. Certifikován GREENGUARD GOLD.

+ Specifikován pro lakované dřevěné, korkové, voskované a olejované podlahy
+ Vhodný pro použití jak v domácnostech, tak i v komerčních budovách
+ Neutrální čistící přípravek - nepoškozuje laky na dřevěné podlaze
+ Nerozpouští Bona Polish, Bona Leštěnku na parkety nebo podobné přípravky
+ Snadné použití
+ Lze též použít k čištění laminátových podlah (avšak pozor na vnik tohoto přípravku obsahujícím vodu do neimpregnovaných spár ve větším množství)

ODSTRANí 99% BAKTERIí. Odstraní 99% Escherichia coli a listérie ze dřeva nebo LVT podlah; testováno v nezávislé akreditované laboratoři. Při použití čisticí utěrky z mikrovlákna Bona Cleaning Pad a prostředku Bona Čistič na parkety nebo Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice. Více informací ZDE.

Příprava / aplikace / údržba:
viz technický list produktu: ikonka PDF vedle fotografie produktu

Brožura zde:

CERTIFIKACE GREENGUARD

Výrobky s certifikátem GREENGUARD mají prokazatelně nízké emise chemických látek a mají pozitivní vliv na kvalitu vzduchu tam, kde jsou používány. Certifikace GREENGUARD GOLD navíc vykazuje nulové emise a je tedy nejzdravější volbou pro veřejné prostory jako jsou školy nebo nemocnice. Certifikace GREENGUARD GOLD znamená bezpečný produkt pro vaši rodinu, vaše domácí mazlíčky a naši planetu.

Ocenění Best In Test: Bona v roce 2015 porazila 11 evropských konkurentů v testování nejlepšího produktu k čištění dřevěných podlah. Vítězná kombinace: Bona Čistič na parkety a mikrovláknová utěrka modrá - Bona Cleaning Pad je vítězná kombinace čisté podlahy. Více zde: https://www.bona.com/cz/Zakaznik/Aktuality/Best-in-test/

1
160 ks
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.